Dom Dziecka w Olsztynie Kategoria: Grupy Wychowawcze
Opublikowano Odsłony: 632
Drukuj

Obecnie w naszym domu funkcjonują 3 grupy wychowawcze. W każdej z nich opiekę znajduje 10 dzieci w różnym wieku, od 7 do 20 roku życia.

W grupie pierwszej opiekują się nami: pani Tereska, pani Asia, pani Ela, pani Maria, pani Iwona i pan Zbyszek. W drugiej grupie pracują: pani Gosia, druga pani Gosia, pani Jola, pani Beata i pan Jarek. Natomiast w grupie trzeciej zajmują się nami: pani Kasia, pani Monika, pani Krysia, pani Gosia i pani Hania.

Każda grupa ma swoją kuchnię, gdzie przygotowujemy sobie śniadania i kolacje. Razem z wychowawcami pieczemy ciasta, robimy pyszne smakołyki, obchodzimy swoje uroczystości. Ostatnio świętowaliśmy urodziny Daniela z grupy drugiej oraz Moniki i Wojtka z grupy I.

Każda grupa, ze względu na zróżnicowanie wiekowe dzieci, ma swoje własne zasady, których przestrzega. Wszystko oczywiście w zgodzie z regulaminem placówki.

 
Dom Dziecka w Olsztynie Kategoria: Grupy Wychowawcze
Opublikowano Odsłony: 3351
Drukuj

W grupie drugiej przebywają głównie najmłodsze dzieci w naszym domu. Zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. I są to z reguły rodzeństwa.

Pracują z nimi : p. Gosia, p. Jola, p. Ewa, p. Ola i p. Natalka.

Czytaj więcej: Grupa 2
 
Dom Dziecka w Olsztynie Kategoria: Grupy Wychowawcze
Opublikowano Odsłony: 4209
Drukuj

Grupa I jest grupą popularnie nazywaną przez wszystkich już od lat "grupą USA". To ze względu na jej charakter-jest grupą przygotowującą do usamodzielnienia. Obecnie w tej grupie przebywają również młodsze dzieci, ale to ze względu na drobne zmiany organizacyjne.

W grupie I pracują : p. Tereska, p.Asia, p.Ela, i p.Iwona

Czytaj więcej: Grupa 1
 
Dom Dziecka w Olsztynie Kategoria: Grupy Wychowawcze
Opublikowano Odsłony: 3160
Drukuj

Grupa III liczy obecnie 8 wychowanków i jest bardzo zróżnicowana wiekowo, najmłodszy jest 11 - letni Konrad, który w osobach starszych dziewcząt ma przewodniczki po zawiłościach życia w grupieSmile. Są  tutaj również, tak jak w pozostałych grupach, rodzeństwa - Iza i Dominika są bliźniaczkami, oraz Marcel, Mateusz, Madzia i Pamela, którzy co prawda rodzeństwem nie są ale dbają o siebie i pomagają sobie tak, jakby byli..

Czytaj więcej: Grupa 3
 
Jesteś w:   HomeO NasGrupy Wychowawcze

Najnowsze w Galerii


Festyny i zawody
Występy i przedstawi...
Nasze dzieci
Występy i przedstawi...
Imprezka no 1
Zakopane 2011